Akcie
Kurzy, hodiny s inštruktorom
Teambuilding, oslavy, spolupráca
Detský krúžok

Požičovňa lezečiek

Lezecký obchodík

Akcie

… organizujeme lezecké a spoločenské akcie, ako preteky v boulderingu, cestovateľské a lezecké večery a iné.

V roku 2019  si lezci zmerali silu na novopostavených bouldroch na „Vianočnej BouldroFka session 2019“ a v rámci cestovateľského večera sme sa ocitli v Južnej Amerike.

Vo februári 2020 v rámci príjemného večera sme sa preniesli na turistiku do talianskych Dolomitov a spoznali sme grécku lezeckú oblasť Meteora. Na novopostavených bouldroch sme celý jún hľadali „bouldermakača a bouldermakačku“.

Individuálne hodiny lezenia s inštruktorom

… je možné objednať pre deti aj dospelých pre 1 až 3 osoby, termín vopred po dohode, jednorazovo jedna hodina 60 min alebo kurz napríklad 1x týždenne.

V prípade záujmu a viac informácii nás neváhajte kontaktovať

Alebo zážitkové lezenie vonku na skalách, info

Teambuilding, oslavy, spolupráca

… ponúkame priestor pre teambuilding, oslavy a spoluprácu. Možnosťou je napríklad detská oslava, prenájom priestoru, program s inštruktorom a podobne.

Po dohode, vzájomnej predstave a požiadavkách, Vám radi poskytneme individuálnu ponuku

Lezecký krúžok pre deti

… je určený pre deti vo veku od 6 do 14 rokov, 2 skupiny ( 6 až 9 rokov; 10 až 14 rokov)

1x týždenne, 60 min pondelok a streda mimo otváracích hodín, 14:45-15:45 a 16:00-17:00

Krúžok priblíži deťom lezenie na umelej stene, bouldering,  formou pohybových aktivít a lezeckých hier, od rozcvičky cez lezecké hry až po samotné lezenie, základné princípy, lezenie bouldrov. Aktivity sú prispôsobené veku a schopnostiam detí, pod vedením inštruktora.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Požičovňa lezečiek

… pre začiatočníkov a tých, ktorí nemajú potrebné vybavenie. Máme k dispozícii lezecké topánky – lezečky vo veľkostiach 35 až 46.

Lezecký obchodík

… ponúka základný lezecký materiál, najmä magnézium, vrecká naň, karabiny, slučky, sprievodcov a iné. Ako aj naše „Hezky Lezky“, autorskú bižutériu v tvare malej lezečky.